יום חמישי, 29 באפריל 2010

בניית אתר ברשת

בניית אתר

כאשר אנו חושבים על העברת רעיון מסוים לכמה שיותר אנשים אנחנו מתחילים לחשוב על פניה לכל מיני מדיות, על מנת שכמה שיותר אנשים יוכלו לקבל את המידע. אחת המדיות הנפוצות ביותר כיום היא האינטרנט. כל מי שיש לו רעיון לתוכן מסוים, מיד חושב על בניית אתר. בניית אתר אינטרנט היא חלק בלתי נפרד מהעברת רעיונות, העברת מסרים, ואף בניית אתר עסקי, כחלק מתכנית כלכלית של כל מי שמעוניין להרחיב ולייעל את עסקיו.


מרבית האנשים בעולם הם בעלי נגישות כזו או אחרת לאינטרנט, והרשת הוירטואלית בהחלט חוצה גבולות, וכל מה שצריך הוא לדעת את הבסיס של השפה האנגלית, וזהו, אפשר לגלוש לאתרים מכל העולם. בניית אתר חייבת להיות תואמת לצרכים של בעל האתר, מצד אחד, ולענות לצרכים של הלקוחות הפוטנציאליים, או הגולשים השונים, כאשר מדובר באינטרנט עצמו. בשביל לחשוב על בניית אתר הלכה למעשה, מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום. כיום חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע משום שעולם האינטרנט הוא עולם מאוד דינאמי, ומה שיכול להתאים היום לא בהכרח יתאים למחרת היום. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם מי שנמצאים תמיד עם האצבע על הדופק, ויודעים בניית אתר אינטרנט מהי.

בניית אתר חייבת להביא מספר פרמטרים לידי חשבון. מצד אחד, חייבת להיות בתהליך של בניית אתר אינטרנט פנייה לכל הגולשים הפוטנציאליים. כמות המידע שתהיה בתוך האתר חייבת להיות מספיק טובה ואינפורמטיבית בכדי שלגולשים תהיה סיבה טובה להמשיך ולגלוש, ודבר זה טוב בעיקרון גם לגבי קידום אתרים, על בסיס הידע הנגיש. מצד שני, העיצוב הוויזואלי של האתר צריך מספיק מעניין כדי שגולשים יוכלו ליהנות מהחוויה הכוללת של תוכן ועיצוב – פנים וחוץ.

תגובה 1:

  1. בניית אתר אינטרנט בחינם, ב 2all כל אתר אינטרנט נבנה על מערכת ניהול תוכן ידידותית ומתקדמת המאפשרת
    לעדכן את האתר בכל רגע נתון.
    כנס להתנסות http://web.2all.co.il

    השבמחק